Adrenalinová jízda plná zvratů: Barum Czech Rally Zlín 2021!

Barum Czech Rally Zlín 2021

Úvod do Barum Czech Rally Zlín 2021

Barum Czech Rally Zlín 2021 je nejen významnou motoristickou soutěží, ale také jedním z nejvýznamnějších sportovních akcí, které se v regionu konají. Tato rallye přitahuje tisíce fanoušků motoristických závodů z celého světa a poskytuje jim nezapomenutelné zážitky, jak jenom málo která jiná sportovní akce na světě.

V roce 2021 bude Barum Czech Rally Zlín hostit více než padesát týmů, kteří se utkají ve více než dvaceti různých etapách plných adrenalínu. Tyto etapy jsou rozprostřeny po celém regionu a diváci se mohou těšit na neskutečné výkony a rychlosti vozidel.

Úvod do Barum Czech Rally Zlín 2021 nabídne fanouškům rallye souhrn toho, co je před nimi čeká. Čtenáři se dozvědí o historii této prestižní soutěže, o trati a podmínkách, v nichž se bude konat, a také o týmech a jejich posádkách.

Pokud máte rádi adrenalin a rychlost v kombinaci s krásnou přírodou regionu Zlín, nemůžete si Barum Czech Rally Zlín 2021 nechat ujít. Tento víkend plný vzrušení a sportovního ducha bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky motoristických soutěží.

Historie Barum Czech Rally Zlín

Historie Barum Czech Rally Zlín sahá až do roku 1971, kdy se tento závod poprvé uskutečnil. Od té doby se stal tradičním podzimním vrcholem rallyového kalendáře a patří mezi nejprestižnější soutěže svého druhu nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Trasa zahrnuje různorodé povrchy od asfaltu po šotolinu a úzkou městskou trať s náročnými zatáčkami, což poskytuje divákům i jezdcům velmi zajímavý zážitek. Vítězové si v průběhu let zapsali svá jména do historie rallye a pojetí samotného závodu se postupem času vyvíjelo tak, aby splňovalo moderní standardy. Přesto si však zachovává punc klasiky a tradice, kterou si váží jak fanoušci, tak i samotní jezdci.

Trasa rallye

Trasa rallye Barum Czech Rally Zlín 2021

Začátek rallye bude ve městě Zlín, odkud se posádky vydají na náročnou a zajímavou trasu plnou rychlostních zkoušek. Trasa bude vést převážně po asfaltových cestách a části tratě budou procházet i okolními lesy a kopcemi. Posádky se budou muset vypořádat s ostrými zatáčkami, strmými stoupáními a náročnými sjezdy. Celková délka trasy je více než 200 kilometrů.

Mezi nejznámější úseky trasy patří rychlostní zkoušky v okolí obcí Kostelany nad Moravou, Semetín a Želechovice nad Dřevnicí. Nechybí ani legendarické Růžovské sedlo, které bývá považováno za jednu z nejtěžších částí celého šampionátu.

Trasa rallye Barum Czech Rally Zlín 2021 je skutečným výzvou pro posádky i pro techniku vozidel. Fanoušci motorsportu si mohou být jisti tím, že na této trase uvidí napínavé souboje o vítězství.

Týmy a jezdci

Týmy a jezdci připraveni na Barum Czech Rally Zlín 2021! Tento rok se opět sjedou nejlepší rallye jezdci z celé Evropy, aby se utkali na náročných tratích v Zlíně. V dobovém prostředí této historické rallye se budou týmy snažit o každou sekundu, přičemž každý detail může rozhodovat o vítězství či ztrátě pozice. Sledujte ty nejtalentovanější jezdce s jejich technicky dokonalými stroji, kteří dají všechno dohromady, aby dosáhli cíle. Tuto rallye si opravdu nenechte ujít!

Favorité a outsideri

Favorité a outsideri jsou připraveni na Barum Czech Rally Zlín 2021!

Každoročně se v srpnu koná největší automobilový závod v České republice - Barum Czech Rally Zlín. Letos se jedná o jubilejní 50. ročník této rallye, kterou pořádají ve dnech 27.-29. srpna.

V závodě se představí mnoho špičkových posádek, které budou bojovat o titul mistra republiky v rallye a o body do evropského šampionátu. Nechybět nebudou ani známí favorité, jako je Jan Kopecký s navigátorem Pavlem Dreslerem, vítězové posledních pěti ročníků.

Ale pozor! Stejně jako každý rok se na startu objeví i outsideri, kteří by mohli udělat velké překvapení. Mezi nimi bude například Martin Vlček s Jiřím Vybíralem nebo Filip Mareš s Radimem Buchtem.

Barum Czech Rally Zlín slibuje opět napínavé souboje mezi specialisty na rallye a adrenalinovou podívanou pro diváky. Určitě stojí za to sledovat!

Přehled jednotlivých etap

Pokud chcete mít přehled o tom, co se bude dít na Barum Czech Rally Zlín 2021, jednou z největších a nejuznávanějších rally v České republice, zde najdete podrobný rozpis etap. Tento seznam vám umožní sledovat každou fázi závodu a držet krok s tím, jak se jezdci utkají proti sobě i proti náročnému terénu. Vaše očekávání budou splněna, protože Barum Czech Rally Zlín nabídne nejen rychlost, ale také dramatické okamžiky a vzrušení od začátku až do konce.

Vítězové předchozích ročníků

Vítězové předchozích ročníků jsou připomínkou úspěšných jízd a nezapomenutelných zážitků, které se odehrály na Barum Czech Rally Zlín. Tyto šampiony lákají mnoho fanoušků motoristických soutěží nejen v České republice, ale po celém světě. Nyní se chystá další ročník této prestižní rallye, který bude opět plný napětí a adrenalinu. Přijďte se podívat na závodníky bojující o vítězství a ukažte svou podporu nejlepším jezdcům!

Fanouškovská zóna a doprovodné akce

Fanouškovská zóna a doprovodné akce – vstupte do světa rallye

Barum Czech Rally Zlín 2021 není pouze závodní soutěž, ale také nezapomenutelný zážitek pro fanoušky motoristického sportu. V rámci fanouškovské zóny si můžete prohlédnout speciální výstavu vozidel, která na soutěži startují, a navíc vyzkoušet své řidičské schopnosti na simulátorech jízdy.

Doprovodné akce se konají prakticky po celém městě Zlín. V centru města si můžete podle libosti vybrat ze široké nabídky gastronomických stánků s občerstvením a obchodů se suvenýry. Ve večerních hodinách pak neváhejte navštívit program na náměstí Míru, kde se budou prezentovat samotní závodníci i jejich stroje.

Fanouškovská zóna a doprovodné akce tak dokonale doplňují adrenalinovou atmosféru rallye Barum Czech Rally Zlín 2021. Přijďte se přidat k davu fanoušků, kteří budou fandit svým oblíbeným týmům!

Ohlasy na minulé ročníky

Ohlasy na minulé ročníky Barum Czech Rally Zlín jsou plné nadšení a dojmu z nezapomenutelných závodů. Fanoušci rallye si připomínají rychlost, techniku a odvahu jezdců, kteří se v minulých letech utkali na okruhu v Zlíně. Každý ročník byl jedinečný díky atmosféře města, které celý víkend žije rallye a nabízí přátelské prostředí pro fanoušky i účastníky závodu. Vzpomínky na minulé ročníky vzbuzují emoce a očekávání dalšího Barum Czech Rally Zlín, kterou nesmí miss kdo miluje motoristický sport!

Prognóza a předpověď počasí pro Barum Czech Rally Zlín 2021

Barum Czech Rally Zlín 2021 je událost, na kterou se těší fanoušci rallye po celém světě. Jako asistent českého jazyka Vám s radostí přinášíme prognózu a předpověď počasí pro tuto významnou akci.

Podle meteorologických dat očekáváme letos nadprůměrné teploty s minimem srážek. Během prvních dvou dnů soutěže by mohlo být oblačno s teplotami mezi 20-25 °C a minimálním množstvím srážek. Poslední den soutěže by pak mohl nabídnout slunečné nebe se stoupajícími teplotami a slibným závěrem pro účastníky i fanoušky.

Je však třeba poznamenat, že změny v počasí jsou stále možné, takže je nutné důkladně sledovat aktuální předpovědi a připravte se na každý scénář!

Závěr a závěrečné myšlenky.

Po třech náročných dnech soutěže, plných rychlosti a napětí, skončila Barum Czech Rally Zlín 2021. Tuto prestižní rallye v České republice se zúčastnilo mnoho týmů a nadšenců motoristického sportu. Zlín byl místem, kde se setkaly nejlepší posádky z celého světa, aby se utkaly na obtížných tratičkách v okolí města.

Na této rallye jsme viděli špičkový výkon od jezdců i navigátorů, kteří se snažili překonat nástrahy tratí a dosáhnout co nejlepších časů. Velmi zajímavé bylo také sledovat vývoj na špičce průběžného pořadí.

Závěrečné myšlenky nám ukazují, že Barum Czech Rally Zlín je jednou z nejnáročnějších a nejpoutavějších motoristických akcí u nás. Vítězstvím si letos odnesla posádka Jan Kopecký a Jan Hloušek a tuto rallye budeme určitě dlouhodobě pamatovat jako velmi úspěšnou.

Děkujeme za tuto skvělou show a těšíme se na další ročník, kdy se opět setkáme u závodů Barum Czech Rally Zlín!