Adrenalinové divočení na Barum Rallye 2019: Sledujte nejlepší závodníky v akci!

Barum Rallye 2019

Uvádíme vám úvod do Barum Rallye 2019 - jednoho z nejvýznamnějších rallye závodů u nás. Sledujte s námi napínavé soutěže a úžasné výkony těch nejlepších jezdců z celého světa.

Historie Barum Rallye

Historie Barum Rallye

Barum Rallye je jedním z nejvýznamnějších automobilových závodů v České republice. První ročník se konal již v roce 1971 a od té doby si tento závod získal obrovskou popularitu nejen u českého, ale i mezinárodního publika.

Po celou dobu své existence se Barum Rallye konala v okolí města Zlín, a to především na asfaltových silnicích. Na trati se objevily různé technické nástrahy, které prověřily jak sílu motorů posádek, tak jejich schopnost přizpůsobit se rychle měnícím se podmínkám.

Za roky své existence Barum Rallye hostila mnoho slavných jezdců, kteří pronikli až na samotný vrchol motorsportu. Vítězi této rallye se stali například Carlos Sainz, Sebastien Loeb či Tomáš Kostka.

Naposledy se Barum Rallye uskutečnila v roce 2019 a tato edice opět potvrdila pozici tohoto závodu jako jednoho z nejvýznamnějších motorsportových akcí u nás.

Trasa závodu

Trasa závodu pro Barum rallye 2019 - Detaily, obtíže a největší výzvy, kterým čelí soutěžící.

Týmy a jezdci

Týmy a jezdci připravují své stroje na největší rallye závod roku - Barum Rallye 2019! Sledujte, jak se budou potýkat s náročnými tratěmi a bojovat o nejcennější body v mistrovství České republiky. Kdo bude tentokrát nejrychlejší? Jak se popasují s obtížnými podmínkami? Tohle musíte vidět!

Průběžné výsledky

Průběžné výsledky jsou klíčovým prvkem každého závodu a Barum Rallye 2019 není výjimkou. Udržujeme pro vás průběžné výsledky, které Vám poskytnou aktuální informace o pořadí jednotlivých jezdců během celého závodu. Sledujte naše průběžné výsledky a nechte se unést adrenalinem rallye závodů!

Zajímavosti a momentky ze závodu

Zajímavosti a momentky ze závodu Barum Rallye 2019

Barum Rallye 2019 je jedním z nejvýznamnějších rallye závodů v České Republice. Tato soutěž přitahuje tisíce fanoušků motoristického sportu, kteří se sjíždějí do města Zlín a okolních obcí, aby sledovali neuvěřitelné jízdy profesionálních jezdců.

V průběhu tohoto závodu se stalo mnoho zajímavých věcí. Například v jedné pasáži musel jeden z jezdců projít velkou louží bahna, které mu zakrylo celé auto. Přestože si řidič musel pár sekund odpočinout kvůli tomuto incidentu, nakonec dokázal pokračovat ve své cestě s velkou energií.

Další úsek byl na štěrkových cestách v lesním prostředí, kde se několikrát objevily divoké kozy. Tyto zvířata se často ukazují být velmi nepredikovatelnými a divokými, což představuje pro jezdce dodatečné riziko při průjezdu.

Celkově vzato byla Barum Rallye 2019 nabitá napětím a akcí a ukázala, proč je český rallye závod tak populární nejen v České Republice, ale i mezi fanoušky motoristického sportu po celém světě.

Závěr Barum Rallye 2019: Hlavní okruh dokončen, mistr Světa radostně oslavuje!

Publikováno: 16. 06. 2023

Kategorie: sport a zábava

Autor: Magdaléna Vondráková

Tagy: barum rallye 2019 | rallye závod