Barum Rallye 2021: Kdo si odváží vítězství domů?

Barum Rallye 2021 Vysledky

Úvod k barum rallye 2021 výsledkům

Vítáme vás u souboru výsledků z letošní Barum Rallye, jedné z nejznámějších a nejobdivovanějších soutěží motoristického sportu v České republice. V tomto dokumentu najdete kompletní informace o všech účastnících a jejich dosažených výsledcích během vícedenního závodu, který je spojen s adrenalinem, rychlostí a neskutečnou dávkou napětí.

Připravte se na to, abyste si prohlédli digitální verzi s plným rozsahem této velkolepé rallye, kde mnozí z nejlepších řidičů celého světa usilují o první místo na stupních vítězů. Podrobnosti o každém etapovém závodě a profil každého týmu jsou prezentovány jasně a stručně pro vaše pohodlné čtení.

Takže neváhejte ani minutu déle - přidejte se k milionům fanoušků motoristických sportů po celém světě a sledujte ty nejlepší soutěže!

Trasa a průběh Barum Rallye 2021

Trasa a průběh Barum Rallye 2021

Barum Rallye 2021 se konala od 27. do 29. srpna v okolí města Zlín. Celková délka trasy byla 736,2 km a z toho bylo celkem 215,01 km rychlostních zkoušek.

První den rallye byl rozdělen na dvě etapy a obsahoval celkem pět rychlostních zkoušek. Druhý den se jezdilo opět na pěti rychlostních zkouškách v okolí Zlína a třetí den byl zakončen dalšími čtyřmi rychlostními zkouškami.

Vítězem Barum Rallye 2021 se stal polský jezdec Kajetan Kajetanowicz spolu s navigátorem Maciejem Szczepaniakem. Na druhém místě skončili Alexey Lukyanuk a Dmitriy Eremeev z Ruska a na třetím místě skončila posádka Jan Kopecký a Filip Schovánek z České republiky.

Celkové výsledky Barum Rallye 2021:

1. Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak (Polsko)

2. Alexey Lukyanuk/Dmitriy Eremeev (Rusko)

3. Jan Kopecký/Filip Schovánek (Česká republika)

Vítězové jednotlivých etap

Vítězové jednotlivých etap - průběžné výsledky Barum Rallye 2021

Zajímá vás, kdo vyhrál jednotlivé etapy letošní Barum Rallye? Naše přehledné výsledky vám ukážou průběh celé rallye a jména jezdců, kteří si připsali vítězství na jednotlivých úsecích. Od prvního do posledního kilometru se na trati probíjeli zkušení jezdci i nováčci a bojovali o co nejlepší umístění. Připravili jsme pro vás podrobný přehled, abyste se mohli lépe orientovat a sledovat další průběh soutěže.

Nenechte si ujít ani detaily z každé etapy a objevte nejúspěšnější jezdce!

Celkové výsledky závodu

"Celkové výsledky závodu Barum Rallye 2021" přinášejí kompletní přehled o vítězích a umístění jednotlivých jezdců na této prestižní rallye. Díky podrobným statistikám se můžeme dozvědět, kdo si odnesl titul a kdo skončil na dalších příčkách. Celkové výsledky ukazují, jak se jednotliví jezdci dokázali popasovat s náročnou tratí a bojovat o co nejlepší umístění.

Komentář k výkonům nejlepších jezdců

Komentář k výkonům nejlepších jezdců na Barum Rallye 2021 je zcela určující pro hodnocení celkových výsledků této prestižní rallye. Tato soutěž, která se konala od 27. do 29. srpna v České republice, přilákala zkušené piloty z celého světa. S úžasnými výkony a bezprostředností ovládli četní špičkoví jezdci průběžné žebříčky a upoutali pozornost fanoušků motorových sportů.

V komentáři k výkonům nejlepších jezdců budeme analyzovat jejich rychlost, techniku a schopnost adaptovat se na obtíže trati. Každý ze soutěžících musel bojovat s náročnými povrchy silnic a zmíněnou prašností, což bylo vysoce obtížné a vyžadovalo mnoho odvahy.

Nejlepší jezdci dokázali překonat tyto překážky a dosáhnout skvělých výsledků. Zajímavostí byla i souboje mezi jednotlivci o nejvyšší příčky, což přidalo další napětí do celé soutěže.

Celkově lze říci, že Barum Rallye 2021 byla více než pouhou sportovní událost - byla to mozaika nadšení, umu a vynikajícím schopnostem nejlepších jezdců. Komentář k jejich vynikajícím výkonům nutně bude obsahovat chválu i uznání pro tyto opravdové mistry motorsportu!

Rozhovory s vítězi a dalšími účastníky

Vítězové a další účastníci Barum Rallye 2021 se po skončení závodu ochotně podíleli na rozhovorech s našimi novináři. Sledujte přímé reakce těch nejúspěšnějších jezdců a navigátorů, kteří dokázali zdolat náročné tratě tohoto tradičního závodu. Zábavné historky, čerstvé dojmy a emoce přenášené přímo od vítězů vás rozhodně nezklamou!

Závěr a hodnocení Barum Rallye 2021

Závěr a hodnocení Barum Rallye 2021

Barum Rallye 2021 se opět projevila jako jedna z nejnáročnějších soutěží svého druhu. Letošní ročník přinesl mnoho napínavých momentů, skvělou atmosféru a samozřejmě vynikající výkony řidičů. Celkové vítězství si tentokrát odneslo týmu Jan Kopecký a Pavel Dresler.

Soutěž byla plná překvapení a nejrůznějších situací, které ukázaly, jak velmi náročný sport rallye je. I přes potíže, které mnozí řidiči museli čelit, se podařilo celou soutěž uskutečnit na velmi vysoké úrovni. Diváci i samotní řidiči byli nadšeni z kvality trasy a organizace.

Celkově lze tedy zhodnotit Barum Rallye 2021 jako velmi úspěšnou akci s kvalitními výkony jednotlivých týmů. Tento rok se opět potvrdilo, že rallye je sportem plným adrenalinu a napětím, který dokáže okouzlit každého fanouška motoristických soutěží.

Publikováno: 26. 03. 2023

Kategorie: sport a zábava

Autor: Hanka Vondrákova

Tagy: barum rallye 2021 vysledky | výsledky rallye