Oktagon 28: Největší sportovní show roku se blíží!

Oktagon 28

Pozdravujeme všechny fanoušky sportu! Srdečně Vás zveme na největší sportovní akci tohoto roku - oktagon 28. Tento přední turnaj se již tradičně koná v naší zemi a nabízí skvělou příležitost sledovat špičkový boj v klatře. Připravte se na napínavé souboje, neuvěřitelné adrenalinové zážitky a nabitou atmosféru. Oktagon 28 je akce, kterou si nemůžete nechat ujít!

Historie akce

Oktagon 28 je jednou z nejvýznamnějších sportovních akcí v České republice. Historie této události sahá až do roku 2010, kdy se konal první ročník Oktagonu. Od té doby se tento zápasnický turnaj stal nedílnou součástí českého sportovního kalendáře.

Oktagon 28 však není jenom další ročník tohoto úspěšného turnaje. Je to také příležitost pro fanoušky oktagonu vidět neuvěřitelné výkony některých z nejlepších bojovníků světa. Tento ročník slibuje být plný napětí, adrenalinu a bezesporu přinese řadu nových překvapení.

Tak pojďte s námi projít historii Oktagonu a připravit se na skvělou akci, která letos nabídne opravdu mnoho!

Koncept akce

Koncept akce oktagon 28 zahrnuje nejenom prvotřídní zápasy v mixed martial arts, ale také unikátní prostředí, které umocní vaše zážitky. Připravili jsme pro vás nezapomenutelný večer plný adrenalinu, přátel a skvělé atmosféry. Oktagon 28 je sportovní akce, kterou byste neměli minout!

Týmy a zápasy

Týmy a zápasy - Největší bojová akce v České republice se opět vrací! Představujeme vám Oktagon 28, kde se utkají nejlepší MMA bojovníci z celého světa. Bude to napínavý večer plný adrenalinu a nezapomenutelných momentů, které si budete připomínat ještě dlouho po skončení akce. Přijďte fandit svému oblíbenému týmu a užít si neuvěřitelnou atmosféru při zápasech našich špičkových borců.

Osobnosti akce

Osobnosti akce

Oktagon 28 se představí ve své plné slávě a s ním i mnoho vynikajících osobností. Očekávejte, že se naše sportovní akce stane místem setkání nejlepších sportovců a fanoušků z celého světa. Přijďte se podívat na ty největší hvězdy mixed martial arts a užijte si nezapomenutelný zážitek s nimi!

Program akce

Program akce pro Oktagon 28

Sportovní nadšenci, pozor! Oktagon 28 se blíží a my vám přinášíme program této neuvěřitelné akce. Připravte se na napínavé zápasy plné adrenalinu!

Začínáme v sobotu odpoledne s kvalifikačními zápasy, kde se utkají ti nejlepší borci v MMA. Následovat budou hlavní zápasy od večera až do pozdních nočních hodin.

Po celou dobu proběhne doprovodný program, jako jsou autogramiády s oblíbenými zápasníky, exhibice dalších bojových umění a občerstvení pro návštěvníky.

Nenechte si ujít tento sportovní svátek, přijďte podpořit své favority a užijte si den plný zábavy!

Závěr - Oktagon 28: Shrnutí sportovní akce, kterou nesmíte minout!

Publikováno: 24. 05. 2023

Kategorie: sport a zábava

Autor: Monika Kubišová

Tagy: oktagon 28 | sportovní akce