Olympia Teplice - Sportovní centrum, které vás dostane na vrchol

Olympia Teplice

Vítejte v Olympii Teplice - sportovním centru v srdci Teplic. Rádi bychom Vám představili jedinečné místo, kde se můžete plně věnovat svému sportovnímu zájmu a posilnit své tělo i mysl. Bez ohledu na váš věk nebo úroveň zkušeností, v Olympii Teplice najdete širokou nabídku sportovních aktivit a vybavení pro individuální trénink či skupinové cvičení. Přijďte a objevte možnosti, které tento moderní a prostorný komplex nabízí!

Historie sportovního centra

Historie sportovního centra "Olympia Teplice"

Sportovní centrum "Olympia Teplice" se nachází v srdci města Teplice a má dlouhou historii, která sahá až do první poloviny 20. století. V roce 1934 byl v této lokalitě založen fotbalový stadion, který se stal nedílnou součástí sportovních aktivit místních obyvatel.

V průběhu let se sportovní centrum postupně rozšiřovalo a modernizovalo, aby mohlo uspokojit stále narůstající potřeby sportovců i návštěvníků. V roce 1963 byla například vybudována krytá hala pro tenis, později přibyla i tělocvična a atletický ovál.

V devadesátých letech 20. století prošlo sportovní centrum celkovou rekonstrukcí a modernizací. Byly postaveny nové objekty, jako například plavecký bazén nebo multifunkční hala pro různé druhy sportů.

Dnes je sportovní centrum "Olympia Teplice" jedním z nejmodernějších sportovišť v České republice a nabízí širokou škálu služeb jak pro vrcholové sportovce, tak i pro rekreační sportovce a návštěvníky.

Nabídka sportovních aktivit

Nabídka sportovních aktivit v Olympii Teplice

Přijďte si zacvičit do moderního sportovního centra v srdci Teplic! Nabízíme širokou škálu sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie, od posilování a fitness přes různé taneční kurzy a cvičení na míči až po plavání v našem vyhřívaném bazénu. Pokud hledáte zábavu i pro své děti, máme pro ně připraveny speciální kurzy a jesle.

Náš tým skvělých trenérů Vás rád provede našimi moderními sportovními zařízeními a pomůže Vám dosáhnout Vašich cílů a snů o dokonalé kondici. Přijďte si k nám zacvičit a být fit!

Modernizace a rozšíření

Modernizace a rozšíření

Olympia Teplice, sportovní centrum v Teplicích, se chystá na rozsáhlou modernizaci a rozšíření. V současné době patří mezi nejvýznamnější sportovní areály na severu Čech, ale nové plány přinášejí ještě více možností pro návštěvníky.

V rámci modernizace budou probíhat úpravy v interiérech i exteriérech celého komplexu. Přibudou nové posilovny, fitness centra a cvičebny pro skupinové lekce. Současně bude do areálu přidán moderní aquapark s více bazény a tobogány.

Rozšíření zahrnuje i vybudování nových sportovišť - k dispozici budou venkovní tenisové kurty, fotbalová hřiště a beachvolejbalová plocha. Olympie Teplice se tak stane ideálním místem pro trénink i rekreaci pro každého, kdo miluje sport.

Novinky nekončí ani uvnitř samotné budovy sportovního centra - návštěvníci si budou moci užít nový wellness s lázněmi a saunami. Pro děti bude k dispozici dětský klub s řadou aktivit.

Modernizace a rozšíření Olympie Teplice bude hotova v roce 2022 a přinese do Teplic ještě více sportovních, rekreačních a zábavních možností.

Akce a soutěže v olympijském centru

Akce a soutěže v olympijském centru

Aktivní životní styl je důležitou součástí zdraví a dobrého pocitu. Proto jsme pro vás, návštěvníky sportovního centra Olympia Teplice, připravili řadu akcí a soutěží, které vám pomohou posunout vaše sportovní výkony na vyšší úroveň.

Zúčastněte se našich sportovních turnajů či rekreačních akcí s rodinou a přáteli. Pro ty nejmladší návštěvníky máme také speciální programy plné zábavy a pohybu.

Sledujte náš kalendář akcí a nechte se inspirovat novými výzvami pro své tělo i mysl!

Služby a vybavení pro návštěvníky

Služby a vybavení pro návštěvníky v olympijském centru Teplice jsou naprosto prvotřídní. Naši hosté si mohou užít širokou škálu sportovních aktivit, jako jsou například tenis, krasobruslení, aqua aerobik a fitness. Pro relaxaci nabízíme sauny, masáže a relaxační bazén. Kromě toho máme ve své nabídce také stravování v naší restauraci s bohatým menu a přijímáme platby kartami. Vaše pohodlí a spokojenost je pro nás prioritou, proto vám garantujeme nejvyšší kvalitu služeb.

Rozvoj sportu v regionu díky olympijskému centru

V teplickém olympijském centru se sport stává nejen zábavou, ale také cestou ke zdravému životnímu stylu a rozvoji regionu. Díky moderním sportovním zařízením a profesionálnímu přístupu se v olympijském centru v Teplicích daří motivovat lidi k pravidelnému pohybu a sportování. Zdejší sportovní kluby mají ideální podmínky pro trénink a soutěže, což přispívá k posilování sportovního ducha v celém regionu. Rozvoj sportu v Teplicích je tak pevně spojen s existencí tohoto moderního olympijského centra, jehož význam nelze přeceňovat.

Závěr - Olymipa Teplice: Místo, kde se setkávají vášeň pro sport a komunita.

Publikováno: 13. 04. 2023

Kategorie: sport a zábava

Autor: Hanka Vondrákova

Tagy: olympia teplice | sportovní centrum v teplicích